Łańcuch ogniwowy 5mmx28mmx10m prostoliniowy spawany BZP Matlock MTL9781230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
146,90 zł
Cena regularna:
119,43 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łańcuch ogniwowy 5mmx28mmx10m prostoliniowy spawany BZP Matlock MTL9781230K
Matlock MTL-978-1230K
MTL9781230K
5mmx28mmx10M CHAIN SIDE WELD STR. LINK BZP Matlock
MTL-978-1230K
SM.CK016,119,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
i przesuwu drzwi w prowadnicach oraz w przemysłowych przenośnikach materiału. Łańcuch jest spawany w punktach na każdym ogniwie, a miejsce spawania jest dobierane na życzenie. Jest to wyrób popularny o wszechstronnym zastosowaniu. Spawane ogniwo jest lekkie i wytrzymałe. Jest doskonałe do ogólno-użytkowych zastosowań, takich jak huśtawki parkowe, urządzenia ogrodowe, urządzenia zabezpieczające itp. Wykonany jest ze stali miękkiej. Dostarczany w odcinkach o długości 10 m, pakowany w pudełku (inne długości też są dostępne na życzenie).
Połyskowe cynkowanie elektrolityczne (BZP)
Cynkowanie elektrolityczne wymaga zastosowania elektrolizy roztworu związków cynku. Proces ten odbywa się poprzez zanurzenie części ze stali czystej w roztworze soli cynku i zastosowaniu prądu elektrycznego. W tym procesie, powierzchnię ze stali pokrywa się czystym cynkiem. Ocynkowana powierzchnia nadaje się do użytku zewnętrznego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140064645 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Inside Link Height | 11 mm |
| Inside Link Length | 28 mm |
| Length per Box | 10 m |
| Recommended Load | 130 kg |
| Sup. Part No. | 30005028B0100ZP |
| Grubość | 5 mm |
| UNSPSC Code | 31151600 |
| Waga | 5.00 kg |