Łapa dociskowa CC04 150x50mm U z otworem Indexa IND4251020R PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
48,30 €
Cena regularna:
39,27 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC04 150x50mm U z otworem Indexa IND4251020R
Indexa IND-425-1020R
IND4251020R
Łapa dociskowa 'U' z otworem CC04 150x50mm Indexa IND4251020R
IND-425-1020R
SM.CK016,158,5ZLNE
Otwarta konstrukcja pozwala na łatwy montaż.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 95 mm |
| Wymiar D | 130 mm |
| Wymiar E | 17 mm |
| Wymiar F | M16 |
| Wymiar G | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084674 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | CC040616 |
| Supplier Part No. | 4251020R |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 1.50 kg |
| Szerokość B | 50 mm |