Łapa dociskowa CC05 100x32mm U płaska Indexa IND4251025G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC05 100x32mm U płaska Indexa IND4251025G
Indexa IND-425-1025G
IND4251025G
Łapa dociskowa płaska 'U' CC05 100x32mm Indexa IND4251025G
IND-425-1025G
SM.CK016,66,7ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 40 mm |
| Wymiar D | 30mm |
| Wymiar E | 13 mm |
| Wymiar F | 30mm |
| Wymiar G | 19 mm |
| Dim H | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084698 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | CC050212 |
| Supplier Part No. | 4251025G |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.33 kg |
| Szerokość B | 32 mm |