Łapa dociskowa CC05 125x38mm U płaska Indexa IND4251025R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
166,10 zł
Cena regularna:
135,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC05 125x38mm U płaska Indexa IND4251025R
Indexa IND-425-1025R
IND4251025R
Łapa dociskowa płaska 'U' CC05 125x38mm Indexa IND4251025R
IND-425-1025R
SM.CK016,93ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 40 mm |
| Wymiar D | 42.5 mm |
| Wymiar E | 21 mm |
| Wymiar F | 42.5 mm |
| Wymiar G | 25 mm |
| Dim H | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084735 |
| Długość A | 125 mm |
| Numer produktu | CC050620 |
| Supplier Part No. | 4251025R |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.62 kg |
| Szerokość B | 38 mm |