Łapa dociskowa CC05 65x32mm U płaska Indexa IND4251025D PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC05 65x32mm U płaska Indexa IND4251025D
Indexa IND-425-1025D
IND4251025D
Łapa dociskowa płaska 'U' CC05 65x32mm Indexa IND4251025D
IND-425-1025D
SM.CK016,49,9ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251025D |
| EAN13 Barcode | 5036140084681 |
| Numer produktu | CC050112 |
| Waga elementu | 0.22 kg |
| Wymiar H | 13 mm |
| Wymiar G | 19 mm |
| Wymiar F | 20mm |
| Wymiar E | 13 mm |
| Wymiar D | 20mm |
| Wymiar C | 25 mm |
| Długość A | 65 mm |
| Szerokość B | 32 mm |