Łapa dociskowa CC05 80x38mm U płaska Indexa IND4251025J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC05 80x38mm U płaska Indexa IND4251025J
Indexa IND-425-1025J
IND4251025J
Łapa dociskowa płaska 'U' CC05 80x38mm Indexa IND4251025J
IND-425-1025J
SM.CK016,61,9ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 24 mm |
| Wymiar D | 28mm |
| Wymiar E | 17 mm |
| Wymiar F | 25mm |
| Wymiar G | 22 mm |
| Dim H | 14 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084704 |
| Długość A | 80 mm |
| Numer produktu | CC050316 |
| Supplier Part No. | 4251025J |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.34 kg |
| Szerokość B | 38 mm |