Łapa dociskowa CC06 100x38mm płaska z otworem Indexa IND4251030L PRO24-1-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC06 100x38mm płaska z otworem Indexa IND4251030L
Indexa IND-425-1030L
IND4251030L
Łapa dociskowa płaska z otworem CC06 100x38mm Indexa IND4251030L
IND-425-1030L
SM.CK016,91,3ZLNE
Do użytku z różnymi pokrętłami, podpórkami regulowanymi, zaciskami i klockami.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 25 mm |
| Wymiar D | 55 mm |
| Wymiar E | 30 mm |
| Wymiar F | 85 mm |
| Wymiar G | 17 mm |
| Dim H | M16 |
| EAN13 Barcode | 5036140084780 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | CC060516 |
| Supplier Part No. | 4251030L |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.53 kg |
| Szerokość B | 38 mm |