Łapa dociskowa CC06 65x32mm płaska z otworem Indexa IND4251030D PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC06 65x32mm płaska z otworem Indexa IND4251030D
Indexa IND-425-1030D
IND4251030D
Łapa dociskowa płaska z otworem CC06 65x32mm Indexa IND4251030D
IND-425-1030D
SM.CK016,51,6ZLNE
Do użytku z różnymi pokrętłami, podpórkami regulowanymi, zaciskami i klockami.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251030D |
| EAN13 Barcode | 5036140084742 |
| Dim H | M12 |
| Numer produktu | CC060112 |
| Waga elementu | 0.22 kg |
| Wymiar G | 13 mm |
| Wymiar F | 52 mm |
| Wymiar E | 14 mm |
| Wymiar D | 32 mm |
| Wymiar C | 19 mm |
| Szerokość B | 32 mm |
| Długość A | 65 mm |