Łapa dociskowa CC06 80x38mm płaska z otworem Indexa IND4251030J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC06 80x38mm płaska z otworem Indexa IND4251030J
Indexa IND-425-1030J
IND4251030J
Łapa dociskowa płaska z otworem CC06 80x38mm Indexa IND4251030J
IND-425-1030J
SM.CK016,61,9ZLNE
Do użytku z różnymi pokrętłami, podpórkami regulowanymi, zaciskami i klockami.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251030J |
| EAN13 Barcode | 5036140084773 |
| Dim H | M16 |
| Numer produktu | CC060416 |
| Waga elementu | 0.32 kg |
| Wymiar G | 17 mm |
| Wymiar F | 65 mm |
| Wymiar E | 17 mm |
| Wymiar D | 40 mm |
| Wymiar C | 19 mm |
| Szerokość B | 38 mm |
| Długość A | 80 mm |