Łapa dociskowa CC07 125x38mm z rowkiem Indexa IND4251035N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC07 125x38mm z rowkiem Indexa IND4251035N
Indexa IND-425-1035N
IND4251035N
Łapa dociskowa z rowkiem CC07 125x38mm Indexa IND4251035N
IND-425-1035N
SM.CK016,89,5ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 25 mm |
| Wymiar D | 70 mm |
| Wymiar E | 45 mm |
| Wymiar F | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084834 |
| Długość A | 125 mm |
| Numer produktu | CC070616 |
| Supplier Part No. | 4251035N |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.65 kg |
| Szerokość B | 38 mm |