Łapa dociskowa CC07 80x30mm z rowkiem Indexa IND4251035F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC07 80x30mm z rowkiem Indexa IND4251035F
Indexa IND-425-1035F
IND4251035F
Łapa dociskowa z rowkiem CC07 80x30mm Indexa IND4251035F
IND-425-1035F
SM.CK016,52,7ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 48 mm |
| Wymiar E | 25 mm |
| Wymiar F | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084827 |
| Długość A | 80 mm |
| Numer produktu | CC070212 |
| Supplier Part No. | 4251035F |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.31 kg |
| Szerokość B | 32 mm |