Łapa dociskowa CC13 105x35x10mm nastawna stopniowa Indexa IND4251055F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
138,16 €
Cena regularna:
112,32 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC13 105x35x10mm nastawna stopniowa Indexa IND4251055F
Indexa IND-425-1055F
IND4251055F
Łapa dociskowa nastawna stopniowa CC13 105x35x10mm Indexa IND4251055F
IND-425-1055F
SM.CK016,327,4ZLNE
Nisko osadzony zaczep do utrzymania cienkich części, który również pomaga utrzymać czystość górnych powierzchni materiałów w celu obróbki.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane do: hrc 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Szczęki: powierzchnia silnie hartowana
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar D | 64.14 mm |
| Wymiar E | 30mm |
| Wymiar F | 22mm |
| Wymiar G | 12 mm |
| Dim H | 20 mm |
| Dim J | 13.5 mm |
| Dim K | 6 mm |
| Dim L | 9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084940 |
| Height C | 27.5 mm |
| Długość A | 106.64 mm |
| Numer produktu | CC130212 |
| Supplier Part No. | 4251055F |
| Typ | Serrated |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.52 kg |
| Szerokość B | 35 mm |