Łapa dociskowa CC13 138x40x14mm nastawna stopniowa Indexa IND4251055H IND-425-1055H MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
567,00 zł
Cena regularna:
460,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC13 138x40x14mm nastawna stopniowa Indexa IND4251055H IND-425-1055H
Indexa IND-425-1055H
IND4251055H
Łapa dociskowa nastawna stopniowa CC13 138x40x14mm Indexa IND4251055H
Nisko osadzony zaczep do utrzymania cienkich części, który również pomaga utrzymać czystość górnych powierzchni materiałów w celu obróbki.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane do: hrc 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Szczęki: powierzchnia silnie hartowana
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| Wymiar D | 90mm |
| Wymiar E | 30mm |
| Wymiar F | 30mm |
| Wymiar G | 14 mm |
| Dim H | 26 mm |
| Dim J | 17mm |
| Dim K | 8 mm |
| Dim L | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084957 |
| Height C | 14 mm |
| Długość A | 133.14 mm |
| Model, kod produktu | CC130316 |
| Supplier Part No. | 4251055H |
| Type | Ground |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.85 kg |
| Szerokość B | 40 mm |
IND-425-1055H
SM.CK016,438,5ZLNE