Łapa dociskowa CC13 72x25x8mm nastawna stopniowa Indexa IND4251055D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$106.48
Cena regularna:
$86.57
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa CC13 72x25x8mm nastawna stopniowa Indexa IND4251055D
Indexa IND-425-1055D
IND4251055D
Łapa dociskowa nastawna stopniowa CC13 72x25x8mm Indexa IND4251055D
IND-425-1055D
SM.CK016,298,2ZLNE
Nisko osadzony zaczep do utrzymania cienkich części, który również pomaga utrzymać czystość górnych powierzchni materiałów w celu obróbki.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane do: hrc 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Szczęki: powierzchnia silnie hartowana
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar D | 46.95 mm |
| Wymiar E | 16.5 mm |
| Wymiar F | 16.5 mm |
| Wymiar G | 7 mm |
| Dim H | 14 mm |
| Dim J | 8.5 mm |
| Dim K | 5 mm |
| Dim L | 7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084933 |
| Height C | 18 mm |
| Długość A | 73.45 mm |
| Numer produktu | CC130108 |
| Supplier Part No. | 4251055D |
| Typ | Serrated |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.18 kg |
| Szerokość B | 25 mm |