Łapa dociskowa M10 128x28x19mm SC1012828 podporowa Atlas Workholders ATL4252060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M10 128x28x19mm SC1012828 podporowa Atlas Workholders ATL4252060K
Atlas Workholders ATL-425-2060K
ATL4252060K
Łapa dociskowa podporowa, SC1012828 128x28x19mm M10 Atlas Workholders ATL4252060K
ATL-425-2060K
SM.CK016,39,6ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 19 mm |
| Wymiar D | 11 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075436 |
| Długość A | 128 mm |
| Numer produktu | SC1012828 |
| Supplier Part No. | 4252060K |
| To Suit Stud Size | M10/ 3/8 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 28 mm |