Łapa dociskowa M10 88x25x16mm SC108825 podporowa Atlas Workholders ATL4252040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M10 88x25x16mm SC108825 podporowa Atlas Workholders ATL4252040K
Atlas Workholders ATL-425-2040K
ATL4252040K
Łapa dociskowa podporowa, SC108825 88x25x16mm M10 Atlas Workholders ATL4252040K
ATL-425-2040K
SM.CK016,33,9ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 16 mm |
| Wymiar D | 11 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075429 |
| Długość A | 88 mm |
| Numer produktu | SC108825 |
| Supplier Part No. | 4252040K |
| To Suit Stud Size | M10/ 3/8 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 25 mm |