Łapa dociskowa M12 100x32x19mm SC1210032 podporowa Atlas Workholders ATL4252140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M12 100x32x19mm SC1210032 podporowa Atlas Workholders ATL4252140K
Atlas Workholders ATL-425-2140K
ATL4252140K
Łapa dociskowa podporowa, SC1210032 100x32x19mm M12 Atlas Workholders ATL4252140K
ATL-425-2140K
SM.CK016,34,9ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 19 mm |
| Wymiar D | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075450 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | SC1210032 |
| Supplier Part No. | 4252140K |
| To Suit Stud Size | M12/ 1/2 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 32 mm |