Łapa dociskowa M12 64x28x12mm SC126428 podporowa Atlas Workholders ATL4252120K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M12 64x28x12mm SC126428 podporowa Atlas Workholders ATL4252120K
Atlas Workholders ATL-425-2120K
ATL4252120K
Łapa dociskowa podporowa, SC126428 64x28x12mm M12 Atlas Workholders ATL4252120K
ATL-425-2120K
SM.CK016,30ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 12 mm |
| Wymiar D | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075443 |
| Długość A | 64 mm |
| Numer produktu | SC126428 |
| Supplier Part No. | 4252120K |
| To Suit Stud Size | M12/ 1/2 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 28 mm |