Łapa dociskowa M14 64x28x12mm SC146428 podporowa Atlas Workholders ATL4252220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M14 64x28x12mm SC146428 podporowa Atlas Workholders ATL4252220K
Atlas Workholders ATL-425-2220K
ATL4252220K
Łapa dociskowa podporowa, SC146428 64x28x12mm M14 Atlas Workholders ATL4252220K
ATL-425-2220K
SM.CK016,30ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 12 mm |
| Wymiar D | 15 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075474 |
| Length A | 64 mm |
| Numer produktu | SC146428 |
| Supplier Part No. | 4252220K |
| To Suit Stud Size | M14 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Width B | 28 mm |