Łapa dociskowa M16 100x38x20mm SC16110038 podporowa Atlas Workholders ATL4252440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M16 100x38x20mm SC16110038 podporowa Atlas Workholders ATL4252440K
Atlas Workholders ATL-425-2440K
ATL4252440K
Łapa dociskowa podporowa, SC16110038 100x38x20mm M16 Atlas Workholders ATL4252440K
ATL-425-2440K
SM.CK016,34,9ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Wymiar C | 20 mm |
| Wymiar D | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140075542 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | SC1610038 |
| Supplier Part No. | 4252440K |
| To Suit Stud Size | M16/ 5/8 UNC |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Szerokość B | 38 mm |