Łapa dociskowa M16 38x100mm CC2516100 podporowa Indexa IND4251135G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M16 38x100mm CC2516100 podporowa Indexa IND4251135G
Indexa IND-425-1135G
IND4251135G
Łapa dociskowa podporowa CC2516100 38x100mm M16 Indexa IND4251135G
IND-425-1135G
SM.CK016,42ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 19 mm |
| Wymiar D | 17 mm |
| Wymiar E | 21 mm |
| Wymiar F | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085077 |
| Długość A | 100 mm |
| Numer produktu | CC2516100 |
| Supplier Part No. | 4251135G |
| To Suit Stud Size | M16 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.42 kg |
| Szerokość B | 32 mm |