Łapa dociskowa M16 38x150mm CC2516150 podporowa Indexa IND4251135J PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M16 38x150mm CC2516150 podporowa Indexa IND4251135J
Indexa IND-425-1135J
IND4251135J
Łapa dociskowa podporowa CC2516150 38x150mm M16 Indexa IND4251135J
IND-425-1135J
SM.CK016,51,4ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 22 mm |
| Wymiar D | 17 mm |
| Wymiar E | 40 mm |
| Wymiar F | 47 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085084 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | CC2516150 |
| Supplier Part No. | 4251135J |
| To Suit Stud Size | M16 |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 0.72 kg |
| Szerokość B | 30 mm |