Łapa dociskowa M16 64x31x15mm SC166431 podporowa Atlas Workholders ATL4252420K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa M16 64x31x15mm SC166431 podporowa Atlas Workholders ATL4252420K
Atlas Workholders ATL-425-2420K
ATL4252420K
Łapa dociskowa podporowa, SC166431 64x31x15mm M16 Atlas Workholders ATL4252420K
ATL-425-2420K
SM.CK016,30ZLNE
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Atlas Workholders |
| Supplier Part No. | 4252420K |
| EAN13 Barcode | 5036140075535 |
| Numer produktu | SC166431 |
| To Suit Stud Size | M16/ 5/8 UNC |
| Szerokość B | 32 mm |
| Długość A | 64 mm |
| Wymiar C | 12 mm |
| Wymiar D | 17 mm |