Łapa dociskowa U CC01 200mm Indexa IND4251005M PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
94,49 €
Cena regularna:
76,82 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa U CC01 200mm Indexa IND4251005M
Indexa IND-425-1005M
IND4251005M
Łapa dociskowa 'U' CC01 200mm Indexa IND4251005M
IND-425-1005M
SM.CK016,219,4ZLNE
Otwarta konstrukcja pozwala na szybką i łatwą instalację.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4251005M |
| EAN13 Barcode | 5036140084612 |
| Numer produktu | CC010420 |
| Szerokość B | 60 mm |
| Długość A | 200 mm |
| Waga elementu | 2.10 kg |
| Wymiar D | 19.5 mm |
| Wymiar C | 35 mm |
| Wymiar E | 21 mm |
| Wymiar F | 10 mm |
| Wymiar G | 170 mm |