Łapa dociskowa wygięta CC03 175mm Indexa IND4251015N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
535,70 zł
Cena regularna:
435,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa wygięta CC03 175mm Indexa IND4251015N
Indexa IND-425-1015N
IND4251015N
Łapa dociskowa wygięta CC03 175mm Indexa IND4251015N
IND-425-1015N
SM.CK016,301,7ZLNE
Nisko osadzony zaczep pozwala wyeliminować zakłócenia noża.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 60 mm |
| Wymiar D | 150 mm |
| Wymiar E | 30 mm |
| Wymiar F | 30 mm |
| Wymiar G | 65 mm |
| Dim H | 70 mm |
| Dim I | 21 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084667 |
| Długość A | 175 mm |
| Numer produktu | CC030320 |
| Supplier Part No. | 4251015N |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 2.26 kg |
| Szerokość B | 60 mm |