Łapa dociskowa z trzpieniem CC02 150x48mm Indexa IND4251010G PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
167,90 zł
Cena regularna:
136,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łapa dociskowa z TRZPIENIEM CC02 150x48mm Indexa IND4251010G
Indexa IND-425-1010G
IND4251010G
Łapa dociskowa z TRZPIENIEM CC02 150x48mm Indexa IND4251010G
IND-425-1010G
SM.CK016,130,6ZLNE
Cylindryczny bolec minimalizuje powierzchnię styku. Ten zacisk jest do mocowania wewnątrz poziomych otworów i na wklęsłych powierzchniach.
Materiał: Stal węglowa.
Hartowane: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 20 mm |
| Wymiar D | 25 mm |
| Wymiar E | 40 mm |
| Wymiar F | 35 mm |
| Wymiar G | 40 mm |
| Dim H | 24 mm |
| Dim J | 17 mm |
| Dim K | 32 mm |
| Dim L | 5 mm |
| Dim M | M16 |
| EAN13 Barcode | 5036140084636 |
| Długość A | 150 mm |
| Numer produktu | CC020216 |
| Supplier Part No. | 4251010G |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 1.12 kg |
| Szerokość B | 48 mm |