Lina juntowa No.4 6mm 100m Matlock MTL9785520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
254,40 zł
Cena regularna:
206,83 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LINA JUTOWA No.4 6mm, 100M Matlock MTL9785520K
Matlock MTL-978-5520K
MTL9785520K
LINA JUTOWA No.4 6mm, 100M Matlock
MTL-978-5520K
SM.CK016,124,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Typ nr 4. Spleciony z ośmiu elementów zwój. 100% naturalne włókno jutowe. Szorstkie wykończenie. Solidne węzły. Wysoka wytrzymałość. Odporny na temperaturę i ogień. Mała rozciągliwość. Materiał przyjazny środowisku. Dostępne również w 10M motkach. Przechowywać w suchym miejscu. Lina podstawowego użytku stosowana głównie przez budowlańców, jak również w domu i ogrodzie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Średnica | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140016194 |
| eCl@ss Code | 23179106 |
| Długość | 100 m |
| Supplier Part No. | 9785520K |
| UNSPSC Code | 31151500 |
| Waga | 1850 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | Biodegradable Fire Resistant Heat Resistant |
| Długość | 100mm |
| Materiał | Jute (Natural Fibre) |
| Typ produktu | Jute Rope |
| Średnica | 6mm |