Liniał SP1000 granitowy prosty Oxford Precision OXD3066040K OXD-306-6040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Liniał SP1000 granitowy prosty Oxford Precision OXD3066040K OXD-306-6040K
Oxford Precision OXD-306-6040K
OXD3066040K
Liniał granitowy prosty SP1000 Oxford OXD3066040K
OXD-306-6040K
Opis produktu
Precyzyjne granitowe produkty są wykonane wg najwyższych standardów by dostarczyć precyzyjną powierzchnię, na bazie której można dokonać prawidłowych pomiarów. Wymiary produktów z granitu są bardziej stałe niż w przypadku stali czy żeliwa z uwagi na niską rozszerzalność pod wpływem ciepła. Produkty te nie mają zadziorów, nie korodują i są łatwe w utrzymaniu.Liniały granitowe proste
Używane od sprawdzania powierzchni pod kątem równości, szkicowania i znaczenia linii prostych. Wykonano zgodnie z: BS5204 : Grade A. Zawiera certyfikat kalibracji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154117 |
| Kod eCl@ss | 21170207 |
| Wysokość całk./opak. | 50mm |
| Długość całk./opak. | 1000mm |
| Szerokość całk./opak. | 160mm |
| Nr produktu | OXD-306-6040K |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
| Waga | 10 kg |
SM.CK016,1999ZLNE