Linka elastyczna 8mm 8m Matlock MTL9786580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LINKA ELASTYCZNA 8mm x8M Matlock MTL9786580K
Matlock MTL-978-6580K
MTL9786580K
LINKA ELASTYCZNA 8mmx8M Matlock
MTL-978-6580K
SM.CK016,49,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytwarzana z odpornej na zużycie i nie ulegającej gniciu elastycznej linki z wielowiązkowym elastycznym rdzeniem, zewnętrzna polietylenowa powłoka jest odporna na promieniowanie UV, wodoodporna i cięta na gorąco oraz uszczelniona aby zapobiec postrzępieniu, celem zwiększenia trwałości. Doskonała do zabezpieczania niewygodnych do mocowania przedmiotów oraz niezliczonych innych zastosowań.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Cord Diameter | 8 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140029316 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość | 8 m |
| Supplier Part No. | 9786580K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | mm 8 m metre |
| Typ produktu | Elastic Shock Cord |
| Szerokość | 8mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | |
| Minimum Breaking Strength (MBS) | kg |