Łopata kwadratowa Rutland RTL5224501K RTL-522-4501K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łopata kwadratowa Rutland RTL5224501K RTL-522-4501K
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140468443 |
| eCl@ss Code | 21041001 |
| Supplier Part No. | RTL-522-4501K |
| UNSPSC Code | 27112004 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Blade Finish/Coating | Epoxy |
| Blade Length | 300 mm |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Blade Width | 240 mm |
| Handle Length | 720 mm |
| Handle Type | Metal MYD |
| Overall Length | 1000 mm |
| Protection Features | Rustproof |
| Shaft Material | Steel |
| Rodzaj | Square Mouth |