Łopata z szeroką szuflą drewniana T Sitesafe SSF5227781B GAB
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łopata z szeroką szuflą drewniana T Sitesafe SSF5227781B
Sitesafe SSF-522-7781B
SSF5227781B
SOLID SOCKET WOODEN T TAPER SHOVEL Sitesafe
SSF-522-7781B
SM.CK016,145,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taper Mouth Shovel - T Wooden Handle
General purpose shovel with tapered blade. All blades are hardened and tempered with an epoxy coating.
Type: solid socket. Handle Type: T wooden. Shaft: hardwood. Blade Materiał: carbon-manganese steel. Blade size (WxH): 240/215 x 340mm. Overall length: 1000mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228450 |
| eCl@ss Code | 21041001 |
| Numer produktu | S15112 |
| Supplier Part No. | SSF-522-7781B |
| UNSPSC Code | 27112004 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 340mm |
| Szerokość ostrza | 240 to 215mm |
| Handle Length | 660mm |
| Handle Type | |
| Długość całkowita | 1000mm |
| Typ | Shovel |
| Materiał ostrza | Carbon Manganese Steel |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Concrete (Mixing) Loose Materials Unprepared Earth/Clay |
| Shaft Material | Hardwood |
| Blade Finish/Coating | Epoxy |
| Typ nasadki | Solid |