Łopata z szeroką szuflą drewniana YD No.2 Sitesafe SSF5227790A GAB
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SOLID SOCKET WOODEN YD SQUARE MOUTH SHOVEL No.2 Sitesafe SSF5227790A
Sitesafe SSF-522-7790A
SSF5227790A
SOLID SOCKET WOODEN YD SQUARE MOUTH SHOVEL No.2 Sitesafe
SSF-522-7790A
SM.CK016,145,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Część robocza ze stali węglowej kutej. Rękojeść z twardego drewna, bezpiecznie nitowane do uchwytu i gniazda.
Typ uchwytu: Plastik YD
Zakończenie Kwadrat No.2 Kwadratowy kształt łopaty
Rozmiar ostrza: 300 x 240mm Zakończenie zaokrąglone
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228474 |
| eCl@ss Code | 21041001 |
| Numer produktu | S14312 |
| Supplier Part No. | SSF-522-7790A |
| UNSPSC Code | 27112004 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300mm |
| Szerokość ostrza | 240mm |
| Handle Length | 680mm |
| Handle Type | |
| Długość całkowita | 980mm |
| Typ | Shovel |
| Materiał ostrza | Carbon Manganese Steel |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Concrete (Mixing) Loose Materials Unprepared Earth/Clay |
| Shaft Material | Hardwood |
| Blade Finish/Coating | Epoxy |
| Typ nasadki | Solid |