Łopata z szeroką szuflą z włókna szklanego YD Sitesafe SSF5227821B GAB
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SOLID SOCKET FIBREGLASS YD TAPER MOUTH SHOVEL Sitesafe SSF5227821B
Sitesafe SSF-522-7821B
SSF5227821B
SOLID SOCKET FIBREGLASS YD TAPER MOUTH SHOVEL Sitesafe
SSF-522-7821B
SM.CK016,150,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taper Mouth Shovel - Fiberglass Shaft
General purpose shovel with tapered blade. All blades are hardened and tempered with an epoxy coating. Type: solid socket. Handle Type: MYD metal framed. Shaft: solid fibreglass. Blade Materiał: carbon-manganese steel. Blade size (WxH): 255/215mm x 320mm. Overall length: 1000mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228382 |
| eCl@ss Code | 21041001 |
| Numer produktu | S15332 |
| Supplier Part No. | SSF-522-7821B |
| UNSPSC Code | 27112004 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 320mm |
| Szerokość ostrza | 255 to 215mm |
| Handle Length | 680mm |
| Handle Type | |
| Długość całkowita | 1000mm |
| Typ | Shovel |
| Materiał ostrza | Carbon Manganese Steel |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Concrete (Mixing) Loose Materials Unprepared Earth/Clay |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Blade Finish/Coating | Epoxy |
| Typ nasadki | Solid |