Lusterko inspekcyjne 3.1/2" z uchwytem kwadratowe Kennedy KEN5185460K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lusterko inspekcyjne 3.1/2" z uchwytem kwadratowe Kennedy KEN5185460K
Kennedy KEN-518-5460K
LUSTERKO INSPEKCYJNE z uchwytem, KWADRATOWE 3 1/2"
KEN-518-5460K
Opis produktu
Staw kulisty uniwersalnie pozycyjnie złączone, urządzenie powstrzymuje przekłamanie odbicia bez względu na kąt w jakim jest ustawione. Chromowy doskonale wypolerowyny teleskopowy trzon.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140004245 |
| Kod eCl@ss | 27209005 |
| Length Closed/Open | 370/550mm |
| Mirror Length | 90mm |
| Mirror Width | 50mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 320 |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Kod UNSPSC | 41111713 |
| Waga | 127g |
KEN5185460K
LUSTERKO INSPEKCYJNE Z UCHWYTEM, KWADRATOWE 3 1/2" Kennedy
KEN-518-5460K
SM.CK016,14,2ZLNE
Narzędzia Cromwell