Lusterko inspekcyjne z zamontowanym oświetleniem Kennedy KEN5185500K
dostępny
Cena regularna:
215,80 zł
Cena regularna:
175,45 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lusterko inspekcyjne z zamontowanym oświetleniem Kennedy KEN5185500K
Kennedy KEN-518-5500K
LUSTERKO INSPEKCYJNE z ZAMONTOWANYM OSWIETLENIEM
KEN-518-5500K
Opis produktu
Urządzenie posiada elestyczny drążek który może być ustawiony w dowolnej pozycji. Dostępny jako standard lub z zamontowanym oświetleniem. Oba modele mają wysokiej jakości, wolne od przekłamań lustro z chromowym trzonem. Okrągłe lusterko z oświetleniem wymaga baterii 2x ‘AA’ i posiada głowicę odwracaną.Z zamontowanym oświetleniem
Urządzenie posiada elestyczny drążek który może być ustawiony w dowolnej pozycji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112148 |
| Kod eCl@ss | 27209005 |
| Mirror Diameter | 25mm |
| Mirror Length | 50mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 535 |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Kod UNSPSC | 41111713 |
| Waga | 220g |
KEN5185500K
LUSTERKO INSPEKCYJNE Z ZAMONTOWANYM OSWIETLENIEM Kennedy
KEN-518-5500K
SM.CK016,131,9ZLNE
Narzędzia Cromwell