MLB-10x305 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606007H PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-10x305 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606007H
Indexa IND-460-6007H
IND4606007H
MLB-10x305 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606007H
IND-460-6007H
SM.CK016,29,1ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 4.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295247 |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Numer produktu | B10 x 305 |
| Sztywność | 1.6 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606007H |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 45 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B10 x 305 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 1.6 Nmm |
| Dh | 10mm |
| Dd | 4.5mm |
| L0 | 305mm |