MLB-13x305 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606115R PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-13x305 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606115R
Indexa IND-460-6115R
IND4606115R
MLB-13x305 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606115R
IND-460-6115R
SM.CK016,30,6ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4606115R |
| EAN13 Barcode | 5036140295322 |
| Sztywność | 2.1 Nmm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 13 mm |
| Średnica wewnętrzna Dd | 7mm |
| Product Number | B13 x 305 |
| Długość całk. | 305 mm |
| Waga | 73 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Product Number | B13 x 305 |
| Type | Medium Load |
| Sztywność | 2.1 Nmm |
| Dh | 13 mm |
| Dd | 7 mm |
| L0 | 305 mm |