MLB-13x38 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606110L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-13x38 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606110L
Indexa IND-460-6110L
IND4606110L
MLB-13x38 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606110L
IND-460-6110L
SM.CK016,5,8ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 7mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295278 |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Numer produktu | B13 x 38 |
| Sztywność | 21.4 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606110L |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B13 x 38 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 21.4 Nmm |
| Dh | 13mm |
| Dd | 7mm |
| L0 | 38mm |