MLB-16x102 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606224B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-16x102 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606224B
Indexa IND-460-6224B
IND4606224B
MLB-16x102 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606224B
IND-460-6224B
SM.CK016,11,2ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 8mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295407 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | B16 x 102 |
| Sztywność | 13.5 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606224B |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 43 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B16 x 102 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 13.5 Nmm |
| Dh | 16mm |
| Dd | 8mm |
| L0 | 102mm |