MLB-20x32 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606327E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-20x32 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606327E
Indexa IND-460-6327E
IND4606327E
KC-016,7,2ZN/SM.[NM]
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 | 5036140295421 |
| Długość całkowita | 32 mm |
| Numer produktu | B20 x 32 |
| Sztywność | 72.6 Nmm |
| Oznaczenie | IND-460-6327E |
| UNSPSC | 31161905 |
| Waga | 23 g |