MLB-20x44 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606329G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-20x44 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606329G
Indexa IND-460-6329G
IND4606329G
MLB-20x44 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD INDEXA IND4606329G
IND-460-6329G
KC-016,8,2ZN/SM.[NM]
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 | 5036140295445 |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Numer produktu | B20 x 44 |
| Sztywność | 47.5 Nmm |
| Oznaczenie | IND-460-6329G |
| UNSPSC | 31161905 |
| Waga | 32 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B20 x 44 |
| Type | Medium Load |
| Sztywność | 47.5 Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 44mm |