MLB-25x76 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606446A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-25x76 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606446A
Indexa IND-460-6446A
IND4606446A
MLB-25x76 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606446A
IND-460-6446A
SM.CK016,13,4ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295582 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Numer produktu | B25 x 76 |
| Sztywność | 43.2 Nmm |
| Supplier Part No. | 4606446A |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 96 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B25 x 76 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 43.2 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 76mm |