MLB-50x76 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606786T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MLB-50x76 niebieska sprężyna średnie obciążenie ładunek Indexa IND4606786T
Indexa IND-460-6786T
IND4606786T
MLB-50x76 BLUE DIE SPRING - MEDIUM LOAD Indexa IND4606786T
IND-460-6786T
SM.CK016,39,7ZLNE
Kolor kodu granatowy
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 25mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 51 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295773 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Numer produktu | B50 x 76 |
| Sztywność | 168Nmm |
| Supplier Part No. | 4606786T |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 395 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | B50 x 76 |
| Typ | Medium Load |
| Sztywność | 168 Nmm |
| Dh | 51mm |
| Dd | 25mm |
| L0 | 76mm |