MULTI-PURPOSE LABEL (65 PER SHEET) PK-100 Offis OFI8220120K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MULTI-PURPOSE LABEL (65 PER SHEET) PK-100 Offis OFI8220120K
Offis OFI-822-0120K
OFI8220120K
MULTI-PURPOSE LABEL (65 PER SHEET) PK-100 Offis
OFI-822-0120K
SM.CK016,35,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wielozadaniowe nalepki do użytku na większości drukarek laserowych, igłowych
i w fotokopiarkach. Zawierają papier który pozwala na dobre rozłożenie tonera i zapewnia, że tusz się nie rozlewa. Papier podkładowy zapewni, ze nalepki są ułożone
na płasko co zapewnia dobry druk.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140324015 |
| eCl@ss Code | 20350302 |
| Supplier Part No. | 8220120K |
| UNSPSC Code | 55121606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Wysokość | 21.2 mm |
| Labels per Sheet | 65 |
| Labels per pack | |
| Message | |
| Numer produktu | |
| Type | Sheet |
| Szerokość | 38.1 mm |
| Średnica | mm |