Macki sprężynowe 10" zewnętrzne Kennedy KEN5180500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 10" zewnętrzne Kennedy KEN5180500K
Kennedy KEN-518-0500K
MACKI sprężynowe zewnętrzne 10"
KEN-518-0500K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki. śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między 2 punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona. Macki stosowane są do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz porównania odległości i wymiarów badanych detali.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 10" calowe |
| Capacity | 255mm |
| Kod EAN13 | 5036140061019 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 270 |
| Waga całkowita | 0.128 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Typ | External |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 190g |
KEN5180500K
MACKI SPREZYNOWE ZEWNETRZNE 10" Kennedy
KEN-518-0500K
SM.CK016,56,4ZLNE
Narzędzia Cromwell