Macki sprężynowe 12" wewnętrzne Kennedy KEN5180320K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 12" wewnętrzne Kennedy KEN5180320K
Kennedy KEN-518-0320K
MACKI sprężynowe wewnętrzne 12"
KEN-518-0320K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki. śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między 2 punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona. Macki stosowane są do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz porównania odległości i wymiarów badanych detali.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 12" calowe |
| Capacity | 305mm |
| Kod EAN13 | 5036140060968 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 335 |
| Waga całkowita | 0.142 |
| Szerokość całk./opak. | 115 |
| Typ | Internal |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 195g |
KEN5180320K
MACKI SPREZYNOWE WEWNETRZNE 12" Kennedy
KEN-518-0320K
SM.CK016,64,2ZLNE
Narzędzia Cromwell