Macki sprężynowe 4" zewnętrzne Kennedy KEN5180440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 4" zewnętrzne Kennedy KEN5180440K
Kennedy KEN-518-0440K
MACKI sprężynowe zewnętrzne 4"
KEN-518-0440K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki. śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między 2 punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona. Macki stosowane są do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz porównania odległości i wymiarów badanych detali.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 100mm |
| Capacity | 4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140060982 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Szerokość całk./opak. | 75 |
| Typ | External |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 50g |
KEN5180440K
MACKI SPREZYNOWE ZEWNETRZNE 4" Kennedy
KEN-518-0440K
SM.CK016,33,8ZLNE
Narzędzia Cromwell