Macki sprężynowe 8" zewnętrzne Kennedy KEN5180480K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Macki sprężynowe 8" zewnętrzne Kennedy KEN5180480K
Kennedy KEN-518-0480K
MACKI sprężynowe zewnętrzne 8"
KEN-518-0480K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali, polerowane. Szlifowane końcówki. śruba regulacyjna mocowana jest prostopadle do ramion celem ustawienia odległości pomiaru między 2 punktami. Okrągła sprężyna łukowa łączy 2 ramiona. Macki stosowane są do pomiarów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz porównania odległości i wymiarów badanych detali.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 200mm |
| Capacity | 8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140061002 |
| Kod eCl@ss | 21170108 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 225 |
| Waga całkowita | 0.111 |
| Szerokość całk./opak. | 55 |
| Nr produktu | KEN-518-0480K |
| Typ | External |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 120g |
KEN5180480K
MACKI SPREZYNOWE ZEWNETRZNE 8" Kennedy
KEN-518-0480K
SM.CK016,44,9ZLNE
Narzędzia Cromwell