Magnes kloszowy 35mm Kennedy KEN5538340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
172,30 zł
Cena regularna:
140,08 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 35mm DIA Kennedy KEN5538340K
Kennedy KEN-553-8340K
Magnes KLOSZOWY 35mm DIA
KEN-553-8340K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Idealne do podtrzymywania elementów.Posiada otwór gwintowany M6x1 i uchwyt.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 30mm |
| Średnica | 1 3/8" calowe |
| Średnica | 35mm |
| Kod EAN13 | 5036140117044 |
| Głębokosć całk./opak. | 33 |
| Długość całk./opak. | 33 |
| Waga całkowita | 0.215 |
| Szerokość całk./opak. | 33 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 28.9 kg |
KEN5538340K
MAGNES KLOSZOWY 35mm DIA Kennedy
KEN-553-8340K
SM.CK016,100,9ZLNE
Narzędzia Cromwell