Magnes kloszowy 38mm płaski Kennedy KEN5538280K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy 38mm płaski Kennedy KEN5538280K
Kennedy KEN-553-8280K
Magnes KLOSZOWY płaski 38mm DIA
KEN-553-8280K
Opis produktu
Biegun N w części centralnej, odizolowany od przeciwnego pola poprzez ciągłą przegrodę. Do użycia w strefach o ograniconej wysokości. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 10.6mm |
| Średnica | 1 1/2" calowe |
| Średnica | 38mm |
| Kod EAN13 | 5036140116993 |
| Głębokosć całk./opak. | 38 |
| Długość całk./opak. | 13 |
| Waga całkowita | 0.105 |
| Szerokość całk./opak. | 38 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 9.70 kg |
KEN5538280K
MAGNES KLOSZOWY PLASKI 38mm DIA Kennedy
KEN-553-8280K
SM.CK016,33,7ZLNE
Narzędzia Cromwell